Ubezpieczenie komunikacyjne

Ubezpieczenie pojazdów OC/AC

Ubezpiecz samochód online - szybko i bezpiecznie
OC

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

AC

Dobrowolne ubezpieczenie pojazdów

Assistance

Pomoc w czasie podróży

NNW

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

ADF Doradcy Ubezpieczeniowi jest najlepszym wyborem w kwestii doradztwa ubezpieczeń komunikacyjnych

W ADF świadczymy wysoki standard usług w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych i od lat zaspokajamy potrzeby klientów poprzez kompleksowe oraz rzetelne doradztwo ubezpieczeniowe w Białej Podlaskiej i okolicach.

Co to jest ubezpieczenie komunikacyjne?

Ubezpieczenia komunikacyjne są formą ochrony pojazdów mechanicznych, ich właścicieli, kierowców oraz pasażerów. W myśl ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych ubezpieczenia komunikacyjne to umowy opisane w II dziale tj. pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe. Kwestię ubezpieczeń komunikacyjnych reguluje również kodeks cywilny.

Jakie ubezpieczenie komunikacyjne trzeba wybrać?

Poniżej przedstawiamy różne rodzaje ubezpieczeń oraz ich specyfikę. Wiedza ta pomoże Ci wybrać ubezpieczenie optymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. W ADF ubezpieczenia komunikacyjne Biała Podlaska oferujemy:

 • ubezpieczenie obowiązkowe OC, które chroni kierowcę w zakresie odpowiedzialności cywilnej nie tylko na terenie Białej Podlaskiej, ale również w Polsce i w większości krajów UE.
 • ubezpieczenia nieobowiązkowe:
  • AC
  • Assistance
  • NNW

Ubezpiecznie OC Biała Podlaska

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest w Polsce produktem obowiązkowym. Zgodnie z literą prawa ubezpieczeniem OC jest objęta „odpowiedzialność cywilna każdej osoby, która kierując pojazdem mechanicznym w okresie trwania odpowiedzialności ubezpieczeniowej, wyrządziła szkodę w związku z ruchem tego pojazdu”. Co istotne, polisa OC przypisana jest do samochodu, a nie do jego właściciela. Ubezpieczenie OC zakupione u nas w oddziale Biała Podlaska zadziała, kiedy na skutek użytkowania samochodu wyrządzisz komuś szkodę osobową lub materialną. Zalicza się tu również szkodę zaistniałą przy wsiadaniu lub wysiadaniu z auta, a także podczas zatrzymania, postoju lub garażowania. Zakres polisy jest określony ustawowo i musi być taki sam niezależnie od polityki towarzystwa ubezpieczeniowego. Dzięki naszej fachowej pomocy znajdziesz dla siebie najbardziej opłacalny wariant. Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej oferty ubezpieczeń samochodowych OC w mieście Biała Podlaska, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej wiedzy oraz doświadczenia.

Zakres ubezpieczenia OC

Odszkodowanie z ubezpieczenia OC przysługuje w sytuacji, gdy pojawiła się szkoda, której następstwem jest:

Ubezpieczenie AC Biała Podlaska

AC (Autocasco) należy do grupy ubezpieczeń komunikacyjnych dobrowolnych. Od właściciela pojazdu zależy czy i jaki produkt ubezpieczeniowy wybierze. Zakres każdego ubezpieczenia jest szczegółowo określony w Ogólnych Warunkach Ubezpieczeń Komunikacyjnych (OWU) danego towarzystwa, dlatego powinno zapoznać się wnikliwie z tym dokumentem, by dokonać trafnego wyboru. Doradztwo ubezpieczeniowe ADF pomaga klientom w znalezieniu najkorzystniejszych cenowo ubezpieczeń AC w Białej Podlaskiej, dzięki którym każdy kierowca może cieszyć się indywidualnie dopasowaną ofertą. Zachęcamy, by rozważyć ich zakup, aby czuć się jeszcze bezpieczniej na drodze.

Zakres ubezpieczenia AC

Autocasco obejmuje uszkodzenia powstałe w wyniku:

Ubezpieczenie NNW Biała Podlaska

Produkty ubezpieczeniowe od następstw nieszczęśliwych wypadków mają przede wszystkim zapewnić rekompensatę w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dedykowane jest osobom, które chciałyby dodatkowo zabezpieczyć się na okoliczność zajścia drogowego i uzyskać wsparcie finansowe w niwelowaniu skutków wypadku komunikacyjnego dla siebie oraz pasażerów.

W ADF Doradcy Ubezpieczeniowi proponujemy indywidualne dopasowanie zapisów w polisie NWW, wysokość składki oraz zakres ubezpieczenia. Ze względu na szeroką współpracę z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, każdy szukający wyjątkowej oferty na ubezpieczenie samochodu w Białej Podlaskiej będzie w stanie dopasować ofertę produktów ubezpieczeniowych do własnych potrzeb.

Zakres ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenie pojazdu NNW w wersji rozszerzonej może objąć koszty:

Ubezpieczenie Assistance

Assistance zapewnia pomoc w przypadku problemów, jakie możesz napotkać w ruchu drogowym. Jeśli masz polisę Assistance, w razie potrzeby kontaktujesz się z ubezpieczycielem, który zajmie się np. holowaniem auta do warsztatu. Zakres wsparcia zależy od wybranego pakietu, dlatego dobrym wyborem jest współpraca ze sprawdzonymi doradcami ADF w Białej Podlaskiej, którzy przedstawią Ci różne oferty oraz doradzą wybór optymalnej opcji. Posiadamy ogromną bazę towarzystw, których warunki szybko przeanalizujemy pod kątem Twoich potrzeb.

Zakres ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia pomagają w trudnych sytuacjach, które nie zawsze można przewidzieć. Warto zainwestować w dobre ubezpieczenie komunikacyjne, by móc cieszyć się komfortem podróżowania i spać spokojnie. W ADF nasi eksperci doradzą Ci najlepszy pakiet ubezpieczeń samochodu w Białej Podlaskiej. Skorzystaj z naszych usług i wybierz ubezpieczenie komunikacyjne dopasowane do Twoich preferencji oraz auta, jakie posiadasz. Współdziałamy z wieloma wiodącymi na polskim rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu otrzymasz starannie wyselekcjonowane opcje ubezpieczeń samochodu w Białej Podlaskiej. Postaw na nasz profesjonalizm, doświadczenie oraz wysoki poziom obsługi.

ADF DORADCY UBEZPIECZENIOWI

Zadbaj o bezpieczny plan na życie

Świadczymy pomoc w wyborze ubezpieczeń zarówno tych dla obób fizycznych oraz firm. Nasza ofert jest szeroka i dostosowana do Państwa potrzeb.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com