O nas

Życie potrafi nas zaskakiwać przykrymi niespodziankami. Niestety pewnych wydarzeń nie można cofnąć, ale przynajmniej można złagodzić ich skutki finansowe. Po to są ubezpieczenia, a my jesteśmy po to, aby pomagać naszym Klientom wybierać ubezpieczenia najlepsze. To nasza misja.

Ubezpieczeniami zajmujemy się od 1999 r. Współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeniowymi. Doskonale znamy oferty naszych partnerów. Potrafimy fachowo przeanalizować i porównać ogólne warunki ubezpieczenia. Wiemy, na co w ubezpieczeniach zwracać szczególną uwagę. Wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami służymy naszym Klientom. To pozwala dokonywać trafnych wyborów z bardzo szerokiej oferty. Dbamy o terminowe wznawianie, aktualizowanie i unowocześnianie polis. W momencie wystąpienia szkody podpowiadamy jakie odszkodowania są należne w ramach zawartej umowy ubezpieczenia. Zapewniamy bezpłatną, fachową pomoc, wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Profesjonalni doradcy

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, jest stale rosnąca liczba zawieranych ubezpieczeń i coraz szersze grono zadowolonych Klientów. To dzięki ich zaufaniu możemy się ciągle rozwijać. Nie ustajemy w poszerzaniu wiedzy i umiejętności w dziedzinie ubezpieczeń. Uczestniczymy w wielu szkoleniach prowadzonych przez najlepszych w branży. Na bieżąco jesteśmy informowani o wszelkich nowościach na rynku ubezpieczeniowym. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi Klientami ponieważ ich bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Zadowoleni klienci

W ubiegłym roku obsłużyliśmy ponad 12 tysięcy klientów. Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystają osoby fizyczne, rolnicy i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serdecznie zapraszamy także Ciebie do korzystania z naszych usług. Będziemy dumni, jeżeli pozwolisz nam doradzać w sprawach tak ważnych jak ubezpieczenia i dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni usatysfakcjonowany.

Szukasz ubezpieczenia dla siebie ?

Doświadczenie w branży ubezpieczeń
Wysoce wykwalifikowani doradcy
Szybkie i profesjonalne doradztwo
Najlepsze oferty
ubezpieczeń
ADF DORADCY UBEZPIECZENIOWI

Szeroka oferta ubezpieczeń dla każdego

Świadczymy usługi doradcze z zakresu ubezpieczeń dla osób prywantych jak i firm. Nasze usługi są szyte na miarę tak aby odpowiadały każdemu klientowi z osobna.