ADF Doradcy Ubezpieczeniowi, Ubezpeiczenia Biała Podlaska, Najlepsze Ubezpieczenia Biała Podlaska
  • Ubezpieczenia Biała Podlaska, OFE, ubezpieczenia majątkowe, firmowe, rolnicze
ADF Doradcy Ubezpieczeniowi
21-500 Biała Podlaska
ul. Narutowicza 64A
tel. 83 311 30 30, 83 311 30 39
fax. 83 343 83 77
Skype OFE Biała PodlaskaADF
Gadu-Gadu Doradcy Ubezpieczeniowi Biała Podlaska ADF23323150
WWW Dobre ubezpieczenia Biała Podlaska www.adf.com.pl
e-mail Najtańsze ubezpieczenia Biała Podlaska biuro@adf.com.pl
Zgłaszanie szkód, wypadków ubezpieczycielowi Biała Podlaska
Odwiedzin: 126153

Szanowni Państwo !

Życie to także przykre niespodzianki.
Ubezpieczenia łagodzą ich skutki finansowe.
My pomagamy wybierać ubezpieczenia najlepsze.
Ubezpieczeniami zajmujemy się od 1999 r. Współpracujemy z wieloma zakładami ubezpieczeniowymi. Doskonale znamy oferty naszych partnerów. Potrafimy fachowo przeanalizować i porównać ogólne warunki ubezpieczenia. Wiemy, na co w ubezpieczeniach zwracać szczególną uwagę. Wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, służymy naszym Klientom. To pozwala dokonywać trafnych wyborów z bardzo szerokiej oferty. Dbamy o terminowe wznawianie, aktualizowanie i unowocześnianie polis. W momencie wystąpienia szkody podpowiadamy jakie odszkodowania są należne w ramach zawartej umowy ubezpieczenia. Zapewniamy bezpłatną, fachową pomoc, wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, jest stale rosnąca liczba zawieranych ubezpieczeń i coraz szersze grono zadowolonych Klientów. To dzięki ich zaufaniu możemy się ciągle rozwijać. Nie ustajemy w poszerzaniu wiedzy i umiejętności w dziedzinie ubezpieczeń. Uczestniczymy w wielu szkoleniach prowadzonych przez najlepszych w branży. Na bieżąco jesteśmy informowani o wszelkich nowościach na rynku ubezpieczeniowym. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi Klientami ponieważ ich bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Z naszych umiejętności korzystają osoby fizyczne, rolnicy i firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. W 2009 r. obsłużyliśmy ponad 8 tys klientów. Serdecznie zapraszamy także Ciebie do korzystania z naszych usług. Będziemy dumni, jeżeli pozwolisz nam doradzać w sprawach tak ważnych jak ubezpieczenia i dołożymy wszelkich starań, abyś był w pełni usatysfakcjonowany.

Z poważaniem
w imieniu całej załogi
„ADF Doradcy Ubezpieczeniowi”

mgr inż. Dariusz Furmaniuk
Start :: O nas :: Partnerzy :: Formularze :: Linki :: Kontakt